Ženy versus muži

Jedním ze základních rozdílů mezi ženou a mužem je délka jejich plodnosti. Zatímco ženám tato schopnost mizí okolo padesáti let, muži jsou schopni početí do vysokého věku. Rovněž při porovnání množství svalových buněk jsou muži v padesáti procentním předstihu. Podíl svalů je už mezi oběma pohlavími jenom o pět procent u mužů vyšší. Ale i to jim umožňuje prvenství v porovnání životní síly. Dokonce i velkost plic má o polovinu větší objem než u těch ženských. Přestože dívky rostou rychleji než chlapci, mezi třináctým až sedmnáctým rokem je kluci předběhnou.

Muž a žena

A výška mužů je ve většině okolo dvacátého roku ukončena a bývá větší opět větší než ta ženská. Velký spory se vedou odnepaměti o velikosti mozků. Všichni si chrání svoji skupinu. Podle vědeckých výzkumů je sice mužský mozek o čtrnáct procent těžší, zato v ženském jsou dokonaleji propojeny hemisféry. A rovněž je lépe zásobován krví. Co se lásky týká, podle mnoha studií se rychleji zamilovávají muži. Bez ohledu na věk. Jenom se dodnes neví, jestli za to může srdce, mozek anebo hormony. Zvláštní způsob, jak zjistit jestli je muž zadaný, potvrdilo mnoho žen. Svobodní jim prý lépe voní.

Single muž

Dokonce bylo potvrzeno, že single muži vylučují, stejně jako kocouři, látku, která ženy vábí. Anebo je důvod prozaičtější. Zadaní muži už o sebe tolik nepečují jako ti svobodní. Přestože se tvrdí, že muži kteří mají rýmičku jsou na smrt nemocní, pravdou je, že neradi chodí k lékařům. Raději si vymyslí nezbytné zahradní či domácí práce, jenom aby nemuseli cokoliv ve svém životě změnit. A mnohdy je důvodem strach z nejisté budoucnosti. Stárnutí postihuje sice obě pohlaví stejnou měrou, ale v tomto případě se nedaří mužům ženy předběhnout. Stárnou rychleji. Jenom ženská kůže, která je slabší a sušší, má sklon k většímu počtu vrásek. Ta mužská, díky většímu počtu vlasových papil a potních žláz, je mastnější a tudíž vypjatější. Rovněž v citlivosti na dotyk jsou muži ve výhodě. Mnohdy přehlédnou i viditelná zranění na těle.