Zboží za hubičku

Komu by se nelíbilo nakupovat doslova za hubičku. Snad každému z nás. Ať už se jedná o potraviny či oblečení, všechno levné nemusí být vždy špatné.
bochníky chleba.jpg
Dříve se ceny za zboží pohybovaly opravdu nízko. Takovou půllitrovku vody jste mohli koupit za pouhé 4,-. Kde jsou ale ty časy?
V dnešní době ale existují i obchody, kde opravdu i půllitru vody za 4,- vážně nakoupíte. Jedná se o zboží v síti Levných potravin. Tyto potraviny mají u nás v České republice více než 40 poboček a věřte, že mají opravdu úspěch. Není se také čemu divit. Lidé v nich opravdu nakupují v čím dál tím větší míře.
Právě kvůli tomu, že se ceny zboží neustále zvyšují, lidé začínají šetřit i na těch nejdůležitějších věcech. Dokonce i na jídle. Je sice hezké, že supermarkety jednou za čas udělají nějaké ty slevové akce, ale to bohužel nestačí. Právě kvůli tomu vznikly sítě Levných potravin.
tvarohový koláč.jpg
Věřte tomu nebo ne opravdu v těchto sítích seženete potraviny za rozhodně nižší ceny, než jsou v normálních obchodech. Většinou se jedná o potraviny, kterým brzy skončí trvanlivost či použitelnost. Jak sami ale dobře víme, i potraviny kterým skončí trvanlivost, se dají poté den nebo dva normálně konzumovat, a to, aniž by se zkazily.
Levné jídlo nenakupují pouze sociálně slabší ale i maminky, studenti nebo důchodci.
Takovou paštiku můžete sehnat za 8,-, balení ovocného čaje za 10,- a mnoho dalších. Za takový nákup, kdy vám skoro překypuje nákupní košík, můžete ve výsledku zaplatit pouhých 500,-. Nepřijde vám to skvělé? Nám tedy rozhodně ano.
Můžete si být navíc jisti, že s potravinami je všechno v pořádku, jelikož jsou přísně kontrolovány inspekcí. Pokud by se totiž v regálu našlo něco prošlého, byl by z toho velký problém.
burza a zisky.jpg
Pokud navíc u nějakého zboží uplyne minimální trvanlivost, někteří zákazníci to nijak neřeší. Nejvíce se po uplynutí této trvanlivost kupují sušenky, čokolády, konzervy a mnoho dalších.
Jestli byste se někdy rádi vydali do sítí Levných potravin, na internetu určitě sežene seznam poboček a následně se můžete vydat do té vám nejbližší.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.