Vestavěné skříně a jejich výhody

Nákup správné skříně do ložnice není snadný úkol. Na výběr modelu má vliv několik faktorů. Hlavně je třeba zvážit volný prostor a co všechno od skříně očekáváte.

Vestavěné skříně patří k nejpraktičtějším modelům nábytku do ložnice. Vestavěný nábytek zabírá málo místa a snadno se integruje do již zařízeného pokoje. Vestavěné skříně zpravidla bývají umístěné ve výklenku, který by se standardním nábytkem jen těžko naplno využil. Tato moderní skříň zaručí snadnější organizaci prostoru.

ložnice

Vestavěná skříň může být pouze jednoduchá, sloužící k zavěšení oblečení. Oblíbenější je ale řešení se zásuvkami a také s policemi. Může se také zvolit řešení rozdělení prostoru a část nechat pouze k zavěšení a druhou část vyplnit a zorganizovat podle potřeb.

Důležité jsou i dveře vestavěných skříní a způsob, jak se otvírají. Vestavěné skříně si samozřejmě můžete pořídit s klasickými otvíracími dveřmi, ale ty zaberou zbytečně moc místa, a hlavně jim v otvírání nesmí nic překážet. Proto jsou lepší a praktičtější variantou dveře posuvné.

ložnice1

Dle trendů moderního bydlení se vestavěné skříně dělají hlavně z lamina. Tento materiál je oblíbený pro svou cenu, robustnost a trvanlivost. Lamino desky jsou k dispozici v mnoha designech. Oblíbený je jak dekor dřeva, tak uni barva.

Prostor pro vestavěné skříně vám změří odborník a pomůže vám nalézt optimální řešení na míru. Kalkulace ceny za zhotovení zakázky včetně montáže je samozřejmostí a patří k základním nabízeným službám. Cenová kalkulace vás k ničemu nezavazuje.

Zákazníkům je k dispozici 3D projekce, u které si může každý zájemce udělat představu, jak bude hotový kus nábytku vypadat a jak se bude doplňovat s ostatním zařízením pokoje.

K vestavěným skříním si můžete také dokoupit mnoho různých doplňků a také například zrcadlo.

Pokud budete mít štěstí, můžete získat i výraznou slevu, například 30 % na zhotovenou vestavěnou skříň.