Studentský pokoj za příznivé ceny

Vaše dítě už odrostlo svému dosavadnímu vybavení dětského pokoje, takže je nejvyšší čas, poohlédnout se po takovém, které by nejlépe vyhovovalo jeho potřebám a zároveň příliš nenarušilo váš rodinný rozpočet. Ideálním řešením je pořízení masivního nábytku v přírodním vzhledu, jenž lze variabilně kombinovat se stávajícím vybavením pro jeho nenápadnost a nevtíravou jednoduchost. Mladí lidé rádi vyhledávají v určitém věku prostředí lůžka, ze kterého by nejraději ani nevstávali. Dopřejte jim tedy pohodlí v podobě masivního borovicového lůžka, které svými komfortními rozměry splní podmínky na požadavek prostoru dětského pokoje a zároveň je i pohodlnou plochou pro spánek vašeho teenagera.
Pokácené stromy, kmeny poskládané na sobě, v pozadí les
V naší nabídce si jistě vyberou jak chlapci, tak i dívky z barev, které jsou blízké jejich vkusu a naturelu. Vyberte si modely v základním provedení jednoduchého rámu, bez roštu a matrace v ceně již od 1 450 Kč, až po úžasně barevně i designově provedené typy lůžek doplněné přistýlkou za 9 800 Kč, kterou jistě ocení každá domácnost, přijímající často hosty, v podobě kamarádů svých potomků. Vybírejte lůžka s variabilními úložnými prostory, jež jsou v současné době všude tolik potřebné. Tato lůžka a další nábytek z našeho obchodu skvěle využijete i na chalupách a chatách, tedy všude tam, kde si přejete zachovat tradiční přírodní vzhled masivního nábytku přiznávajícího svoji krásnou kresbu dřeva, již uměli ve svých obydlích ocenit i naši předci.
Dítě sedící na posteli, držící si před obličejem polštář
Objevte skvělé vlastnosti, jakými je stabilita, odolnost a krása masivního dřeva. Vyberte si nábytek, který bez větší úhony vydrží desítky let a pro svoje nadčasové linie jen tak nevyjde z módy. Navraťte se k tradičnímu materiálu, jakým je borovicový masiv, který přinese vašemu domovu ten pravý hřejivý pocit.