Skvělí dárek pro rodiče

Přemýšlíte nad vhodným darem pro rodiče? Chtěli byste, aby si odpočinuli a strávili příjemné chvíle spolu a přitom zažili něco nového a skvěle se bavili? Máme pro vás jedinečnou příležitost speciálních balíčkových pobytů v srdci jižní Moravy. Hotel v Mikulově Mikulov Galant nabízí skvělí odpočinek ve wellness centru. Využít můžete vířivých van na střeše hotelu nebo střešního bazénu. Určitě si u pobytu u nás nezapomeňte rezervovat masáže. Svěřte se do rukou odborníku. krásný pokojVybírat můžete z rozsáhlého výběru masáží, jako jsou indická masáž hlavy, thajská olejová masáž nebo medová masáž. Pro začátečníky tu máme i klasickou masáž nebo můžete zvolit zábaly. Ženy tu najdou kosmetickou péči o tělo a pedikúru nebo mohou absolvovat minikurz denního líčení. Pro muže tu máme vlastní pivovar, kde mohou ochutnat místní speciality. Když jste milovník vína, rozhodně se zastavte v naší vinotéce s vinným sklípkem. Ochutnat můžete kvalitní moravská vína. Není nad společně strávený večer při sklence dobrého vína. Už to můžete podpořit jen vynikajícím jídlem v naší pivní restauraci. Litovat rozhodně nebudete.

K vidění je historie městské části, jako je krásné renesanční náměstí s kašnou a Sousoším Nejsvětější Trojice. Dominantou města je krásný zámek, který v dnešní době slouží jako Regionální muzeum se zajímavými expozicemi. Dalšími významnými památky jsou Kozí hrádek, který přispěl k obranyschopnosti města. Sloužil jako dělostřelecká věž. Svatý kopeček, který je lemován křížovou cestou. Svatý kopeček se stal přírodní rezervací, která disponuje jedinečnými chráněnými rostlinami a živočichy. Další zajímavostí je Dietrichsteinská hrobka, jeskyně na Turoldu a další. Určitě tu najdete plno zajímavých památek.pohled na Mikulov

Neváhejte a kupte jedinečný dárek, který si vaši blízcí užijí a budou na něj dlouho vzpomínat. Pobyt v Mikulově nabízí skvělé ubytování, odpočinek, kouzelnou krajinu a vinné sklípky.