Skvělé brýle

Pokaždé, když si pořídím nějaké krásné a drahé brýle, tak také požaduji, abych si k tomu pořídila nějaké krásné pouzdro na brýle. Podle mého názoru pouzdra na brýle jsou opravdu vhodná, protože nám chrání naše brýle. Vzpomínám si, jak jsem si jednou v optice koupila úplně nové brýle. Stále mě skoro tři tisíce korun a já jsem si řekla, že si konečně na ně budu dávat větší pozor, než jak jsem měla dříve. Protože dříve jsem si svoje brýle dvakrát rozbila. A nebyla to sice moje vina, protože jsem je nechala volně na stole a někdo na ně bohužel něco tvrdého položil. Ani jsem se dodnes nedozvěděla, kdo mi tyto brýle rozbil anebo jak se to vůbec stalo.

Brýle sluší všem.

A druhé brýle zase někdo ukradl. Ovšem tohle ale byla také moje chyba, protože jsem si tyto brýle nechala v sáčku na dece na pláži, a tak asi se někomu líbily moje brýle, tak si je vzal. Ani nevíte, jak mě to moc mrzelo a byla jsem naštvaná, protože tyto brýle jsem měla velice oblíbené. Byly černé a byly dovezené až z Itálie. Ty jsem si tam koupila také jako suvenýr. Takže jsem byla bez nich a moc mě to mrzelo. Sice jsem si také ještě na internet dala výzvu, jestli třeba někdo nenašel drahé černé brýle, ale bohužel se mi nikdo neozval. Bylo úplně jasné, že se někomu líbily a že je někdo ukradl. Proto jsem si řekla, že dříve než půjdu někam na pláž, tak si brýle uložím do pouzdra na brýle a potom to celé pouzdro vozím ještě do tašky, aby to nikdo neviděl. Je opravdu hodně škoda, když si takhle lidé neváží svých brýlí. Sice se jich třeba můžou vážit, ale když si nepořídí kvalitní pouzdra na brýle, tak to potom dopadá velice špatně a smutně.

Brýle jsou in.

Moje kamarádka si dokonce také svoje brýle už jednou rozsedla, takže od té doby si už dává opravdu veliký pozor, kam si brýle odkládá a také si pořídila raději dvě pouzdra na brýle. Jedno pouzdro na brýle má v autě a druhé pouzdro na brýle nosí nonstop v kabelce anebo si ho občas taky nechává doma. Je opravdu vhodné, když si pořídíte třeba alespoň také dvoje nebo i troje pouzdra na brýle, protože nikdy nebudete vědět, kde budete nutně potřebovat odložit brýle. Já jsem si pořídila právě pouzdro na brýle, jak do ložnice, tak také do automobilu a také to nosím v kabelce stejně jako moje kamarádka.