Program plný zábavy v akčním duchu


Máte kolem sebe několik lidí, kterých společnost si rozhodně nenecháváte ujít při žádné volné příležitosti? V tom případě se s vaší bandou těch nejbližších zúčastněte i hry, jakou je lasergame Praha Lazerfun, protože zábava a program, který na vás čeká je přesně to, co si všichni společně užijete.DSC_0203

Každá hra je něčím jedinečná

Na hře s laserovou zbraní je jedinečné to, že vám při každé další návštěvě nabídne jiný typ hry a samozřejmě i prostřední, ve kterém je možné si ji zahrát. Nabídka her v Lazerfun je poměrně rozmanitá, kdy si můžete vybírat z 11 typů her rozdělených dle úrovně hráčů – začátečník, pokročilý nebo takzvaný profík.
Hry je nutné hrát ve speciálně připravených arénách, které jsou v nabídce dvě. Jestli máte po ruce velkou partu přátel nebo členů rodiny, rozhodně se neváhejte vrhnout na souboj v aréně s názvem Labyrint. Čekat vás v ní bude bludiště, ve kterém nalezete úkryty, ale i mnoho příležitostí k tomu – zasáhnout protivníka, když to bude nejméně čekat.
Pokud dáváte přednost menšímu prostoru a máte k dispozici menší tým hráčů, neváhejte si rezervovat termín v aréně Aztécké chrámy. Prožijete v ní několik dobrodružných chvil i díky tomu, že se její prostor nachází i ve venkovním prostředí. Řada stromů a historické prostředí dodá vaší hře tu správnou atmosféru.DSC_0205

Laser game slaví největší úspěch

Hra, při které bojujete o prvenství s laserovou zbraní v ruce a máte na sobě speciální vestu, je aktuálně nesmírně oblíbená a vyhledávaná. I z toho důvodu je nutné provést rezervaci s předstihem a zvolit si při ní i arénu, která bude připravena pouze pro vás. Zábava, kterou při laserové hře prožijete je nesrovnatelná s jinou i z toho důvodu, že se jedná o bezpečnou hru, při které neutrpíte žádná zranění. Je tedy vhodná i pro děti, které si u ní rovněž přijdou na své.
Při vymýšlení programu tedy nepřehlédněte ani možnost vyzkoušet si zahrát hru, která se těší velké popularitě i díky jedinečné zábavě, která vás při ní čeká.