Ploty z betonu

Každý plot by měl být hlavně bezpečnostní bariéra, přes kterou se nikdo nedostane. Také vytyčuje hranici pozemku a měl by být esteticky pohledný. Plot totiž dotváří komplet k domu a člověk by si měl p ostavit takový, který se mu líbí a na který se bude celý život dívat. Pokud plot nemáte a nevíte, jaký materiál na plot volit, tak vsaďte na betonovou variantu plotu, nebo na pletivo.

ploty

Betonové ploty Ostrava https://www.montazmpc.cz/betonove-ploty-ostrava/, Vám nabídnou ploty, které jsou na pohled pěkné a plní ty nejlepší možné funkce. Betonové ploty jsou vlastnostmi nejlepší možná volba. Mohou být vysoké až 3 metry a zaručí Vám tak naprosté soukromí bez rušení. Také mají protihlukovou a povětrnostní bariéru a jejich montáž je snadná a celkem rychlá. Také si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní. Výplně mohou být plastové, kovové, nebo dřevěné. Nejhorší, i když pěkná varianta je dřevo. Nejhorší proto, že se o plot musíte neustále starat a dřevo ošetřovat. Nejlepší je kovová, nebo plastová výplň, která vydrží dlouhé roky i bez velkého ošetření. Díky výšce, se k Vám také v zimním období nedostane zvěř, která by mohla poškodit ovocné stromy.

ploty (2)

Plot pletivový je na trhu už desítky let. Díky jeho relativně levné ceně a rychlé realizaci je oblíbený u nás i v zahraničí. Můžete s ním oplotit velký, či malý pozemek a hodí se jak na zahrady, tak k domu. Navíc plot můžete opatřit ostnatým drátem, který dokonale odradí všechny zloděje. Jedinou chybou tohoto plotu je, že je přes něho vidět a nezaručíte úplné soukromí. Ovšem tento problém se dá vyřešit porostem za plotem, nebo sítěmi na plot. Samozřejmostí je, že se o plot nemusíte nijak moc starat a i tak Vám vydrží dlouhé roky.

Pokud tedy chcete plot ke svému domu, tak zvolte betonovou variantu, která se Vám určitě vyplatí. Navíc je plot esteticky hezky provedený a vydrží dlouhé roky.