Nízká hladina testosteronu? Máme řešení.


Testosteron je mužský hormon, který je pro muže zcela nezbytný. Samozřejmě, že trochu testosteronu mají i ženy, stejně i tak, že ženský hormon estrogen mají i muži. Nicméně u žen převládá právě estrogen a u mužů právě již zmiňovaný testosteron. Může se však stát, že z nějakého důvodu má muž nižší hladinu testosteronu, což mu ovšem může dělat problémy. Naštěstí jsou různé pilulky, které toto mohou napravit a muži hladinu testosteronu v pohodě zvýšit. Je ještě nutné podotknout, jak muž stárne, úměrně se u něho snižuje hladina testosteronu. Následkem toho se snižuje svalová hmota, zvyšuje se v těle obsah tuku, muži mají nižší vytrvalost.

muž žena

Proto je super, pokud to muž řeší a využije bylinky, které mu hladinu testosteronu zvýší a hodí ho opět do klidu, pohody a radosti, není to úžasné? Příroda je lék. Díky testosteronu se tvoří spermie, a i červené krvinky, oboje je pro muže nezbytné. Pokud má muž nedostatek testosteronu, snižuje se mu rapidně sexuální apetit, je náladovější a podobně. Testosteron se tvoří ve varlatech a nadledvinkách. K léčbě může muž sáhnout po peruánské viagře jménem Maca. Drobná bylinka má velikou moc. Zlepšuje zdraví a zvyšuje hladinu testosteronu. V subtropech roste https://www.maminka.cz/clanek/video-takto-roste-dite další kouzelná bylinka na zvýšení testosteronu, která nese název Vitálie snodárná.

erect max

Její synonymum je Ashwagandha. Jedná se o afrodiziakum, které má ještě další léčivé a pozitivní účinky. Stimuluje a je antioxidační. pročišťuje tedy velmi dobře lidský organismus. No není úžasná? Pozitivní vliv na hladinu testosteronu u mužů má například také ženšen a kotvičník zemní. Firma erectmax ve svých kapslích právě nabízí bylinky, které umí pomoct muži ohledně testosteronu. V klidu a pohodlí z domova se dané kapsle dají objednat, doručení je rychlé a pohodové, cena kapslí příznivá a příjemná a účinek skvělý. Nabízí dva druhy kapslí: erectmax a prostat max. Prostat max kapsle mají navíc příznivý vliv na močové cesty a prostatu.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.