Nestyďte se řešit problém

Problémy s erekcí nejsou u mužů žádnou výjimečnou situací. Mnoho z nich, ale nechce o svých potížích mluvit. Důležité je zjistit jaká je příčina problému. Stud není nutný, protože problém lze řešit. Někdy jdou ruku v ruce s potížemi i psychické problémy, úzkost a nervozita ze selhání při pohlavním styku. Může se jednat pouze o jednorázové selhání. V takovém případě žádný problém k řešení není. Při opakovaných potížích je na místě pokusit se problém eliminovat. Neřešený problém může zasáhnout i do kvality partnerského vztahu. Poruchu erekce může zapříčinit zdravotní problém, cukrovka, uskřinutí nervu nebo vysoký tlak. Trh nabízí prostředky, které pomohou.

pár

Možností je několik. Na podporu erekce lze užívat vnitřně doplňky stravy nebo intimní gely či léky na erekci. Látky, které stimulační gelové přípravky obsahují pomáhají k prokrvení pohlavního orgánu. Intimní gely neřeší pouze samotnou erekci, ale přispívají k lepšímu prožitku z pohlavního styku, a také k jeho prodloužení. Jejich výhodou je i možnost použití pro ženy. Přípravky obsahují extrakty z bylin a ženšenu, který pozitivně působí na oběhový systém i na sexuální funkce. Ženšen patří mezi stimulanty, který kromě blahodárného vlivu na oběhový systém stimuluje i nervovou soustavu, která s problémem erekce také souvisí. Některé složky byliny jsou podobné lidským pohlavním hormonům.

problémy s erekcí

Gely obsahují i důležité esenciální kyseliny, které také přispívají k lepší funkci pohlavního orgánu, k posílení sexuální potřeby. Součástí některých gelů je vitamín E a jojobový olej, který nedráždí pokožku. Pokud je příčinou problému s erekcí stres, lze popíjet čaje z bylinek, které stres pomohou odbourat. Čaj si můžete připravit z kozlíku lékařského, meduňky nebo šišáku bajkalského. Gelové přípravky jsou k dostání i v kapslích k vnitřnímu použití. Díky gelové struktuře se obsažené látky rychle vstřebávají do organismu a nástup účinku je rychlý.