Nemoc starších pánů


Nebudeme zde přesně definovat, kdo je to ten starší pán. Ona ta definice by stejně nebyla nikdy zcela jasná. Mohlo by se říci, že každý má tolik let, na kolik se cítí. Tím je tato definice hotová a již se k ní nebudeme vracet. Pro nás bude starší pán muž, který se blíží k šedesáti, nebo má po ní. A to je právě ten věk, kdy může zaútočit choroba zvaná erektilní dysfunkce. Tato nemoc není bolestivá, není ani viditelní a není svým způsobem nebezpečná. Rozhodně se na ni neumírá. Ale může rozhodit vztahy mezi partnery, může dokonce rozbít rodinu. Že tomu moc nevěříte?

žena v ložnici

Spousty případů skončily rozvodem jen proto, že muž nebyl schopen se o své indispozici rozpovídat před svou partnerkou. Ta nabyla dojmu, že se jí muž tolik nevěnuje proto, že si našel jinou ženu. A protože ani ona se nedovedla svěřit, nebo se muže otázat proč, tak si našla milence také. Rozvrat byl dokonán a ty dva už nikdy nikdo asi nedal dohromady. Z toho je vidět, že vlastně ani ne sama nemoc, ale přirozený stud zabránil otevřené diskuzi. Je to velká škoda, protože se stačilo zmínit, oba si mohli pohovořit a najít společně nějakou cestičku, jak dát všechno zase zpátky dohromady.

zajímavá ložnice

Jistě by našli společnou řeč a hledali na internetu další informace. Tak by věděli, že se tomu vyhnout nedá a že se to stane každému muži. A také by jistě narazili na nějaký lék. Například na Kamagra gel, který je asi jeden z nejlepších a nejvíce účinných. Gel je totiž o mnoho lepší nežli jakékoli tabletky. Snadněji se polyká a je dokázáno, že má také rychlejší nástup, takže tedy i účinek sám je o hodně rychlejší. Proto velká většina mužů dává přednost právě gelu před klasickými pilulkami. Ovšem volba je v tomto případě jedině na pánech, kteří tento problém s dysfunkcí mají. Oni sami musí zjistit, co bude jejich tělu nejlépe vyhovovat a podle toho si objednávat.