Lavaro House B nr. 27

Dneska si podrobněji rozebereme jeden mobilní dům, který se jmenuje Lavaro House B. Tento mobilní dům je opravdu veliký. Mobilní dům má dva pokoje, přesněji se jmenuje Lavaro House B – nr.27, je nový a stojí 899 korun. Když přijdeme blíže k mobilheimu, můžeme vidět bílou fasádu, která je opravdu pěkná a čistě bílá. Lavaro House má hodně oken, která jsou vyrobená z kvalitního skla s hnědými okenicemi, které si můžete dát na okna, když nechcete, aby vás někdo viděl.

koupelna

Když vejdeme dovnitř do první místnosti Lavaro House B nr.27, jako první místnost můžeme vidět obývací pokoj spojený úzce s kuchyní. Celá obrovská místnost má šedé parkety. Můžeme zde vidět černou sedačku (v obývacím pokoji) z příjemného materiálu na posezení. Na sedačce jsou bílo-šedé polštáře a před sedačkou je menší koberec, který jen víc zvýrazňuje minimalistický styl místnosti. Vedle obývacího pokoje (jedna místnost) je kuchyně, která je vybavená tím nejmodernějším vybavením a je v černo-bílém stylu. V rohu místnosti je postavená váza s výraznou červenou květinou, která krášlí celou velkou místnost. Před plotnou je bílý jídelní větší stůl a okolo něj jsou postavené čtyři bílo-černé židličky v minimalistickém designu. Na konci místnosti je postaveno několik krabic (asi proto, že se stěhuje nový majitel)… Dům je celý zařízený v béžovo-bílo-šedé barvě, takže to opravdu působí velice elegantně a vkusně, což je základ dobrého, úspěšného a příjemného bydlení. V místnosti jsou ještě postaveny nějaké poličky na uložení drobných věcí (například sešitů, peněz a tak podobně)….

kuchyně

Celý mobilheim má velice příjemný dojem a bude se v něm bydlet určitě budoucímu majiteli velmi dobře, ačkoliv mobilheim není tak prostorný, určitě stojí za to do tohoto mobilheimu Lavaro House B nr. 27 investovat, protože na oplátku budete mít sice menší, ale zato velmi útulné bydlení, ve kterém by chtěl bydlet a žít opravdu každý. Neváhejte a kupte si Lavaro House!