Jaké oblečení se mi líbí a jaké naopak ne

Musím říci, že já osobně jsem se o módu nikdy zrovna moc nezajímala, ale moc ráda se s vámi podělím o to, jaký typ módy se líbí a nelíbí mně osobně, co ráda nosím, nebo naopak nenosím. nikdy jsem neměla ráda obtažené oblečení, nebo dokonce průsvitné. Také nesnáším krátké oblečení – krátké sukně, kraťasy, trika s výstřihem, ráda se oblíkám slušně a hodně si potrpím na délku, ale zase nesmí být třeba moc dlouhé sukně. Já mám třeba hodně ráda sportovní oblečení. Sportovní mikinu přes hlavu, hezké tepláky i třeba volnější do práce, tenisky, džíny, to je přesně můj styl. Také mikiny na rozepínání mi nevadí.

móda- šaty a klobouk

Hodně málo kdy si na sebe vezmu třeba šaty, nebo sukni. A když už, tak šaty nesmí být moc krátké, nebo přeplácané, mám ráda šaty třeba s kytičkami, ale nesmí to být přeplácané. Dávám přednost spíše letním šatům než plesovým. Také preferuji spíše baleríny před lodičkami. Ohledně sukní ráda nosím takové volnější sukně do A, barva mi je jedno, ale nerada nosím upnuté – mini sukně. když jdu třeba na ples tak si ráda vezmu třeba tmavé černé sáčko a pod něj nějaké šaty. Pod šaty samozřejmě silonky buď tělové, ale ne příliš světlé spíš tmavší anebo vyloženě černé a na nohy baleríny. Do práce ráda v zimě nosím obvykle svetry.

klobouk

Modré, černé, růžové, to je jedno. Ale svetry nosím hodně ráda a k nim nějaké tmavé džíny. V létě klasicky trička ne příliš přezdobená, spíše jednobarevná a k nim buď sukni anebo kraťasy trochu delší. Také když není vyloženě zima si na sebe ráda vezmu overal, nebo přehoz. Můj nejoblíbenější je takový květinový s dlouhými rukávy. V zimě nosím buď zimní bundy, nebo mám ráda i kabáty – doma mám tělový, nebo černý, na jaře jarní bundy. Nerada nosím krátké šaty nebo mini sukně, nikdy bych si na sebe nevzala takové ty ,,vojenské “ kalhoty a nebo batikované trika. Také nemusím nějaké kožené bundy nebo riflové, také nějaké bikiny a podobné věci, nebo třeba roláky.