Jaká jsou rizika, pokud zvolíme pro convert mp3 YouTube free download, tedy stažení zdarma?


Mnoho z nás používá například YouTube mimo jiné k poslechu hudby. A je to jen pochopitelné, koneckonců zde najdete jakoukoliv písničku, na kterou si vzpomenete. A to nejen oficiální videoklipy, ale i videa vytvořená fanoušky, či otextovaná.

Je však jasné, že hudbu chceme poslouchat i ve chvílích, kdy nemáme přístup na internet. Samozřejmě je možné, že si můžeme koupit oficiální CD nebo i jen samotnou nahrávku, ale většina z nás to považuje za zbytečnost. Přeci jen, máme možnost stáhnout si ji zadarmo z YouTube. Proč toho tedy nevyužít?

youtube3

Samozřejmě tento postup má i určité nevýhody. V první řadě si nestahujeme jen zvukový soubor, nýbrž celé video. Jistě, někomu to nemusí vadit, avšak většina lidí bude preferovat, když si bude moci pustit jen zvuk. Přeci jen, šetří to baterii. Je tedy jasné, že je potřeba zvukový soubor z videa extrahovat.

Mnoho lidí zde volí možnost convert mp3 YouTube free download, tedy program pro konverzi videí z YouTube do formátu mp3, který je možné stáhnout zdarma. A je pravdou, že takových je na internetu poměrně velké množství.

To ovšem neznamená, že by tento postup byl bez rizika. Naopak právě zde je potřeba poměrně velké opatrnosti, pokud chceme dosáhnout požadovaného výsledku. Je zde totiž několik věcí, na které je nutné si dávat pozor.

youtube1

Tou největší je samozřejmě fakt, že si spolu s oním programem můžeme zároveň stáhnout i virus. Ten může napadnout náš počítač či telefon, a způsobit nejrůznější problémy. Jistě, dobrý a aktuální antivirový program tuto možnost značně sníží, avšak přesto existuje, a je nutné s tím počítat.

Dále je zde fakt, že daný program nemusí fungovat přesně tak, jak bychom si představovali. Pokud je totiž ke stažení zadarmo, nikdo nám nedá záruky, že bude skutečně fungovat.

I z těchto důvodů je potřeba dobře vybírat. Nabídka je sice široká, ale věřte, že těch skutečně dobrých programů je jen pomálu.