Fotbal mě baví

Když jste byli malé děti, tak jaký sport vás bavil nejvíce? Já vím, že je opravdu mnoho druhů sportů, které malé děti baví, ale vždycky se najde jeden sport, který byl pro děti nejvíce přitažlivý a taky je nejvíce bavil. Já jako malá holka jsem velice ráda hrála fotbal. A tohle mě kvůli tomu, že moji dva sourozenci byli kluci. Oba dva byli dvojčata, takže byli stejně staří a byli o dva roky starší než já. Jenomže jsme si opravdu všichni dobře rozuměli. Oni mě brali jako jsou mladší sestru, takže mě brali taky sebou na fotbal. A aby toho nebylo málo, tak mně taky přihlásili do kroužku fotbalu.

Fotbal sleduji i pasivně.

V kroužku fotbalu jsem mezi kluky byla ještě s kamarádkou jediná holka, takže snad celé fotbalové mužstvo byli jenom dvě holky. A musím uznat, že to taky někdy byla opravdu veliká výhoda. Pánové nám dávali ve všem přednost, takže to taky bylo velké plus, že nás pak třeba vozili autem domů. Protože tam byli taky starší kluci, ale i mladší, takže to bylo všechno tak vykompenzované, že nás to bavilo. A musím uznat, že fotbal je opravdu skvělý sport, který se hodí nejenom pro muže, taky pro ženy. Nyní, když už jsem dospělá a mám malého syna a dceru, tak taky ti dva se mnou hrají občas fotbal.

Ráda kopu do míče.

I když už jsem dávno dospělá, tak nepohrdnu nikdy tím, když mě nějací kamarádi vyzvou k tomu, abych si s nimi zahrála fotbalový zápas. Vždy jdu hrát! Je to opravdu perfektní sport a myslím si, že by to měl zkusit každý. A jsou totiž některé lidi, kteří vůbec neznají, jak se hraje fotbal a nebo to nikdy neviděli, ale už předem ví, že to nebaví. A co na tom nemůže někoho bavit? Vždyť to je skvělá hra. Opravdu neznám muže, který by mi řekla, že fotbal je nuda. Jak pasivně, tak aktivně. Mě třeba taky baví se v televizi koukat na sport, hlavně tedy tenis a fotbal. Ale nepohrdnu žádným sportem, jsem hodně sportovně založená.