Kvalitní osvětlení každého koutu

Nejen doma se chcete cítit pohodlně a bezpečně. Nejen doma využíváte různého druhu osvětlení. I venku před domem či na ulici nebo před Vaší prací se chcete cítit bezpečně a dobře vidět i po západu slunce. A právě proto existují nejrůznější druhy venkovního osvětlení, které ale vyžaduje také kvalitní a spolehlivý světelný zdroj, který vydrží dlouho a dobře svítit.

žárovky

Právě pro venkovní osvětlení jsou vhodné sodíkové výbojky 400w, které Vám nabízíme od světově známých značek, které jsou špičkou na našem i zahraničním trhu a jejichž produkty jsou známkou opravdu vysoké kvality a spolehlivosti. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si přesně ten světelný zdroj, který vyžaduje Vaše osvětlení.

Sodíkové výbojky 400w se pyšní nejen svou kvalitou a spolehlivostí, ale také samozřejmě dlouhou životností a to až několik desítek tisíc hodin a v neposlední řadě také úsporností a to jak v oblasti úspory elektrické energie, tak také Vaší peněženky a to díky své skvělé ceně. A to ještě nesmíme zapomenout tu nejvyšší přednost těchto světelných zdrojů, kterou je dosažení maximálního světelného výkonu, čímž se tento světelný zdroj stává tím nejúčinnějším na trhu.
Sodíková či metalhalogenidová výbojka je k dostání v mnoha různých provedeních, tvarech, velikostech a samozřejmě s různými paticemi, proto je důležité předem vědět, jaký typ přesně vyžaduje Vaše svítidlo. Pokud víte typ, velikost a patici, pak je důležité také vybrat správnou wattáž. Pokud byste si nevěděli při výběru rady, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

světlo

Kromě toho, že výbojka 400w je skvělým venkovním světelným zdrojem, existují také speciální druhy, které jsou určeny pro pěstování a ty také naleznete v naší široké nabídce. Tak už na nic nečekejte a vstupte k nám. Jistě u nás najdete přesně ten světelný zdroj, který potřebujete.

4.3/5 - (6 votes)